Avrupa Çift Konpenatlı Cila m2 60 TL

Avrupa Çift Konpenatlı Cila m2 60 TL

Avrupa Çift Konpenatlı Cila m2 60 TL

YEKE YAPI SİSTRE CİLA / GSM:0536 291 55 80 / TEL: 0216 595 43 46 
Bizleri aradığınız taktirde; sizlere vermiş olduğumuz bilgi ve fiyat bilgisinin ardından tarafımıza iletmiş olduğunuz konuma misafiriniz oluyoruz. Öncelikle zemin keşfi yapılıp tamir gerektiren bir durum olup olunmadığı kontrol edilerek sonrasında işe başlanılmaktadır. Akabinde; zemin tarafımızca dikkatle, güzel ve özenli bir biçimde temizlenmektedir.
Devam işlemi olarak; sistre makinamızla 40'lık zımpara takılarak ilk kat silimi yapılmakta ve daha sonra 60'lık zımpara takılıp silim işlemi yapılmaktadır. Parkelerin içinden çıkan toz ile macun işlemi yapılmakta ve yapılan bu macun ile parkelerin arasında açık yada deforme olan yerlere dolgu yapılmakta, akabinde ise 120’lik zımpara takılarak son kat silimi yapılmaktadır. 
Bu işlemlerin ardından özel aparatlar ile; titiz ve önemle yapılan temizlik sonrasında bir kat astar atılmaktadır. Devamında cilanın zemini tutması amacıyla; el zımparası ile zeminde hafif bir şekilde zımparalama işlemi yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerden sonra çalışma yapılan yerde sıkı bir temizleme işlemi yapılarak camlar kapatılmaktadır. Tarafımızca yapılan iş ve işlemlerde Avrupa marka cila uygulaması yapılmaktadır.  
İş bitimi ise genelde gün sonuna doğru; ortalama olarak 17:00-20:00 aralığında olmaktadır. İşlemler bittikten 8 saat sonra camları açtığınız taktirde işlem yapılan mekanı hiçbir koku kalmadan kullanmaya devam edebilmektesiniz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
**Fiyatlarımız 50 m2 ve üzeri için geçerlidir.
Sağlıklı ve iyi günler dileriz..

WhatsApp Destek